شرایط استفاده


شرایط استفاده از خدمات سایت سابز

سیاست قرارداد معامله

لطفاً پیش از هرگونه فعالیتی در این سایت این متن را بخوانید

ویرایش شده در: 2015 نوامبر 08

این وبسایت سابز است که در زیر نام آدرس سابز فعالیت می نماید و متشکل از صفحات وب حاوی اطلاعات و منابع ارایه شده توسط مدیریت و مؤسس آن می باشد. برای دسترسی به این سایت به شما پیشنهاد می‌کنم این متن را بخوانید چون فعالیت شما در اینجا و عضویت در این سایت به معنی قبول آن می باشد . ما حق تغییر این شرایط (از جمله حریم خصوصی) در هر زمان می باشیم که توضیح خواهیم داد.

1. واجد شرایط بودن.

کلیه افراد تحت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران قادر به فعالیت در سایت می‌باشند و افراد غیر ایرانی نیز تابع قوانین کشور خود نیز باید باشند، شما این را با ثبت نام قبول می‌کنید.اگر هر گونه نقض قانون در شرایط واجد بودن متوجه شویم، حق ما خواهد بود که به هر صورتی برخورد نماییم .

2.تغییرات این شرایط

لطفا توجه داشته باشید که ما حق تغییر این شرایط در هر زمان را چه با اطلاع قبلی و چه بدون اطلاع داریم ولی ما تمام سعی خود را برای آگاه سازی کاربران خواهیم نمود. ابن آگاه سازی می‌تواند به صورت پیام داخلی سایت، ایمیل، خبر و … باشد و در صورتی که آن را ندیده باشید بر ما مسئولیتی وجود نخواهد داشت.

3.تغییرات در سایت

مکن است تغییراتی در سایت ببینید چون ما حق حذف، ویرایش، اضافه، ایجاد محدودیت، مسدود سازی و آزاد سازی کل سایت یا بخشی از آن را داریم و هر زمانی بدون اطلاع ممکن است انجام گیرد.

4.شرایط اضافی

ممکن است ما برای بخشی از سایت و خدمات خود شرایطی اضافی قرار دهیم یا استثناء قرار دهیم و شاید بدون اطلاع رسانی صورت گیرد.

5.استفاده از سایت

این سایت بنا به نیاز امکان ارتباط با ما یا دیگر کار بران را بر اساس شرایط می‌دهد و توصیه می‌شود این ارتباط در چارچوب موضوع و خدمات سایت استفاده نمایید. شما مسئول ارتباطات خود هستید و سایت مسئولیتی را قبول نمی نماید و باید قوانین محلی، ایالتی، استانی، بین‌المللی را رعایت نمایید. مدیریت سایت هرگونه همکاری را با مقامات مربوطه در سراسر دنیا در این باره بر اساس حفظ محرمانگی و عدم نقض قوانین کشوری کاربر تابعه می نماید. و این سایت نیز جهت پیشگیری می‌تواند کاربر(ان) را مسدود، حذف یا روی ارتباطات مدیریت و نظارت نماید مانند فیلتر، حذف، محدود کردن انجام دهد.

6.محتوا

تمام اطلاعات، فایل ها، گرافیک، متن، تصاویر، فایل های صوتی، تصویری، کیت توسعه، نرم افزار، ابزار، و مواد دیگر که از طریق این سایت ("محتوا") ارائه شده توسط ما و تحت اجازه ما نشر شده و متعلق به ما می باشد. استفاده از محتوا های این سایت نیاز به گرفتن اجازه دارد.

7.وب سایت های شخص سوم

این سایت ممکن است لینک به وب سایت های شخص ثالث ("سایت های لینک شده") بدهد. سایت های لینک شده تحت کنترل ما نیست و ما مسئول هر سایت مرتبط را ، از جمله هر یک از مطالب موجود در سایت مرتبط یا هر گونه تغییر یا به روز رسانی به سایت به ما مربوط نمی باشد. قرار دادن لینک ها تنها جهت راحتی ارجاع می‌باشد و و هیچ ارتباطی با ما ندارد و مسئول آن عاملین آن می باشد.

8.ثبت نام حساب؛ استفاده از ID شما

به منظور دسترسی به بخش های خاصی از سایت و یا محتوا، شما باید یک حساب ("حساب") داشته باشید. اگر شما یک حساب دارید، شما باید اطلاعات کنونی خود را به صورت کامل، و دقیق پر نموده باشید. شما باید اطلاعات ورود خود را محرمانه نگه دارید و هر شخص ثالث ندهید. شما به تنهایی مسئول تمام فعالیت های که تحت حساب کاربری خود رخ می‌دهد هستید، حتی زمانی که اطلاعات ورود خود را در کنترل شخص دیگری قرار داده اید. شما توافق می کنید فورا به ما از هر گونه استفاده غیر مجاز از حساب خود را یا هر گونه نقض امنیت که شما آگاه شده اید اطلاع دهید. ما ممکن است اطلاعات ورود شما را در هر زمان تغییر دهیم.

9.تسلیم

سایت ما ممکن است از شما اطلاعات و مواردی مانند عکس ها و دیگر تصاویر، متن، گرافیک، تصاویر و دیگر تصاویر، فایل ها، فیلم ها، برای تلفن های موبایل، داده ها، لینک ها، و دیگر مواد (از جمله بازخورد) (در مجموع، "بارگزاری") را در اختیار قرار دهید. شما تنها مسئول ثبت آن‌ها که گرفته شده است از حساب شما می باشید. ما کنترل نمی کنیم و مسئول یا مسئولیتی در نرسیدن ارسالی ها نداریم. اگر چه ما نظارت نداریم و یا مانیتورینگ دسترسی های و عمکرد شما در استفاده از حساب خود نمی‌کنیم اما این حق برای ما محفوظ است و ما حق نظارت، مانیتورینگ، فیلتر، محدود کردن، مسدود، حرکت، امتناع، اصلاح یا حذف مطالب و دسترسی به حساب خود در هر زمان در صلاحدید بدون اطلاع قبلی را داریم.

10.بدون ضمانت

ما هیچ ضمانتی را برای هیچ چیز به شما نمی‌دهیم ولی تمام تلاش خود را برای پایداری سایت و حفظ اخلاقیات را می نماییم چون این یک توصیه همگانی برای داشتن اعتبار میان مردم می‌باشد.

11.سلب مسئولیت از خسارات خاص

در هیچ صورتی سابز، تامین کنندگان آن، و یا جواز دهنده های آن در قبال هر گونه خسارت مهم، خاص، تصادفی، غیر مستقیم، و یا تنبیهی؛ برای از دست دادن سود، کسب و کار، حسن نیت، پس انداز پیش بینی شده، و یا استفاده از؛ از دست دادن و یا فساد از داده ها، اطلاعات محرمانه، یا اطلاعات دیگر. وقفه کسب و کار؛ صدمه شخصی؛ صدمه به اموال؛ از دست دادن حریم خصوصی؛ عدم پاسخگویی به هر گونه وظیفه حسن نیت یا مراقبت مناسب؛ سهل انگاری؛ و هر گونه نقدی دیگر و یا از دست دادن دیگر آنچه، ناشی از، بر اساس، ناشی از یا به هیچ وجه مربوط به این شرایط، سایت، و یا محتوا، حتی اگر سابز، تامین کننده IT، و یا مجوز از احتمال چنین توصیه شده است خسارتی نمی‌دهد و مسئولیتی نمی پذیرد. بعضی حوزه های قضایی محرومیت یا محدودیت خسارات مستقیم و غیرمستقیم، از دست دادن، و یا مسئولیت از اعمال عمدی (از جمله تقلب، ارائه اطلاعات نادرست جعلی، و عدم افشای نقص)، قبال محصول، و یا برای مرگ و جراحات شخصی اجازه نمی دهد. هیچ چیز در این بخش 11 به عنوان استثنای مسئولیت که نمی تواند تحت قانون قابل اجرا باشد در آن حوزه های قضایی از مطالعه حذف شدند تفسیر شده است. اگر شما زندگی می کنند، و یا در غیر این صورت به قوانین در یکی از این حوزه های قضایی هر حق قانونی در دسترس شما خواهد شد محدود به حدی که طبق این قانون تلقی (اگر در همه) مجاز و در صورت محدودیت مجاز نیست، محدودیت ها و محرومیت در این بخش 11 ممکن است به شما صدق نمی کند.

12.کپی رایت و علامت تجاری

ما خود سایت ماست که توسط جمهوری اسلامی ایران و کپی رایت بین المللی و سایر قوانین مربوطه محافظت می شود. کپی رایت © 2015 سابز، همه آرم و تمام محصول و خدمات نام اشاره شده در و یا در ارتباط با سایت علائم تجاری، علائم خدماتی و نام های تجاری متعلق به ما و تامین کننده ما هستند. همه حقوق به صراحت در اینجا داده نشده توسط سابز و تامین کنندگان آن محفوظ است.

13.قانون حاکم و صلاحیت برای حل اختلافات

کنوانسیون سازمان ملل متحد در مورد قراردادهای فروش بین المللی محصولات را نمی خواهد به این شرایط اعمال می شود. این شرایط اداره خواهد شد توسط و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، بدون دادن اثر به تعارض قوانین مقررات. شما موافقت می کنید به صلاحیت انحصاری و محل برگزاری در دادگاه های کشوری قرار گرفته در جمهوری اسلامی ایران و یا کشور مورد تأیید جمهوری اسلامی ایران برای هر و همه اختلافات، ادعاها و اقدامات ناشی از یا در ارتباط با سایت، محتوا، و این شرایط.

This Banners let to be seen


320x100 large mobile banner


هاست ارزان وبسایت

logo-samandehi